CERTYFIKATY

Jesteśmy firmą o zasięgu regionalnym, od 1996 roku. Zajmujemy się zaopatrywaniem klientów w materiały i urządzenia biurowe oraz wyposażamy sklepy w urządzenia fiskalne. Ponadto prowadzimy serwis urządzeń biurowych i fiskalnych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci detaliczni jak i duże przedsiębiorstwa. Stała współpraca z naszymi odbiorcami oparta jest na kompleksowej obsłudze oraz szybkości działania.

Posiadamy w ofercie materiały biurowe: tusze, tonery, papier, przybory do pisania i artykuły kreślarskie, teczki, segregatory, tablice, i inną galanterię biurową.

Dysponujemy własnym, znakomicie wyszkolonym i doświadczonym serwisem. Dzięki sprawnemu planowaniu oraz dużej mobilności naszych serwisantów, do każdego klienta docieramy najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia usterki.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kopiarek, drukarek, faksów takich koncernów jak: Ricoh, Konica-Minolta, Panasonic, Canon, Samsung , HP, Kyocera Mita, Toshiba, Brother i innych.

Zdobyliśmy również doświadczenie w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych sprawdzonych marek takich jak: Sharp, Dataprocess, Datecs, Apollo Electronics. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy